Günün Tarihi:19 Aralık 2018

 

 

Adapazarından yolsuzluk açıklaması


Bir süre önce gündeme gelen yolsuzluk iddiaları ile ilgili akşam saatlerinde belediyeden açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi.

"Bazı yerel gazete ve internet haber sitelerinde adı geçen ve belediyemizde bir süre Dış İlişkiler Müdürlüğü yapan Kadir Ç’yle ilgili çıkan iddialar sonrası mazeretsiz 10 gün işe gelmediği gerekçesiyle belediyemizle ilişiği kesilmiştir. Kadir Ç.’nin, İstanbul’da bir arazinin büyük kar getireceğini söyleyerek Sakarya’da bazı kamu kuruluşlarında çalışan birçok kişiden para topladığı ileri sürülmüştür. Belediyemize şikâyetler gelmeye başlamasıyla mazeretsiz gelmediği günler hakkında tutanak tutulan Kadir Ç’nin belediyemizce ilişiği kesilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

 

24 Haziran 2016 , Cuma Bu haber toplam 912 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın