Günün Tarihi:23 Mart 2019

‘Aynı duaya amin diyoruz’


İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi, her Ramazan olduğu gibi, bu Ramazan da geleneksel iftar yemeği düzenledi.

Geniş katılım oldu

İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi iftarına katılan Vali Yardımcısı Akın Yılmaz, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Adapazarı İlçe Müftüsü Cevdet Cemal Çıkrık, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Engin Kahraman ve Bahattin Aydoğmuş, Sakarya İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Yorulmaz, Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Mutlu Işıksu, Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hacı Mehmet Günay, Sakarya Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Hamza Al, AK Parti Adapazarı İlçe Başkan Yardımcısı Metin Kurtuluş, İHH Sakarya Şube Başkanı Sebahattin Aydın, Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mesut Gökdemir, SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Emrullah Terzioğlu katıldı.


Birlik-beraberlik
Açılış konuşmalarını gerçekleştiren Başkan Aktaş, “İlim Yayma Cemiyeti iftarımıza hoş geldiniz. Hepimizin Ramazan-ı mübarek olsun. Ramazan’ın anlamına uygun bir şekilde olan birlik, beraberlik, dostluk, dayanışma ve paylaşma duygularını yansıtan bir iftardayız. Aynı duaya amin diyoruz. İnşallah İlim Yayma Cemiyeti’nin Sakarya'mızda yaptığı hizmetleri daha da arttırarak, daha fazla ihtiyaç sahibine, daha fazla gencimize hizmet edebilmek için çabalayacağız. Sizlerin de İlim Yayma Cemiyeti’nin bu noktaya gelmesinde emeği geçen herkesi burada şükranla yad ediyoruz. Muhabbetlerimi ve hürmetlerimi arz ediyorum. Hepinizi Allah'ın selamıyla selamlıyorum” dedi.

27 Haziran 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 865 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın