Günün Tarihi:23 Mayıs 2018

 

 

İşletme 423 mezun verdi!


Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İşletme Fakültesi Mezuniyet Töreni, SAÜ Spor Bilimleri Fakültesi Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. Törende konuşan İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Vecdi Can, mezunlara başarılar dileyerek “Yolunuz ve bahtınız açık olsun”

Azami gayret

Törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Atilla Arkan, İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Vecdi Can, akademisyenler, iş dünyasından temsilciler, öğrenciler ile aileleri katıldı.

İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Vecdi Can, törende yaptığı konuşmasında eğitim öğretim süresince Sakarya Üniversitesi’nin misyonu ve vizyonu doğrultusunda azami gayret gösterdiklerini söyledi.

Çabaladınız

Prof. Dr. Ahmet Vecdi Can, “Öğretim üyelerimiz de bu süreçte büyük özveriyle çalıştılar. Bugün 423 öğrencimizi mezun ediyoruz. Bu güzel insanları yetiştirdikleri için ailelerimize de sonsuz teşekkür ediyorum. Değerli öğrencilerimiz, çalıştınız, çabaladınız. Ama hak ettiniz ve mezun oldunuz. Yolunuz ve bahtınız açık olsun” diye konuştu.

Büyük bir iş

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Atilla Arkan da konuşmasında öğrencilerin büyük bir iş başardığını ve mezun olduğunu ifade ederek, “İnşallah hayatta başarınızı devam ettirirsiniz. Ailelerini tebrik etmek istiyorum. Çünkü en büyük pay sizlerin. Öğretim üyesi arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum. Öğrencilerimizin bahtı açık olsun” dedi.

Kep fırlattılar

Konuşmaların ardından bölümlerinde dereceye giren öğrencilerin belgeleri ve ödülleri takdim edildi. Fakülte birincisi olan İşletme bölümü öğrencisi Gülbahar Kayacı ise ödülünü ve belgesini Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Atilla Arkan ve Dekan Prof. Dr. Ahmet Vecdi Can’dan aldı. Tören mezunların keplerini fırlatmaları ile sona erdi.

9 Temmuz 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 1432 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ