Günün Tarihi:18 Ocak 2019

 

 

SEDAŞ Kavşağı’na alt geçit


Büyükşehir Belediyesi’nin şehrin en büyük girişini oluşturan Dörtyol itibariyle yollarda yeni düzenleme yapmak için proje hazırladığı öğrenildi.

Yer altından giriş

Dörtyol’dan itibaren SEDAŞ Kavşağı’nı da içine alacak bir alt geçit ile şehre girilmesi planlanıyor. Buna bağlantılı olarak yıllardır sorun teşkil eden Hızırtepe Kavşağı’da yonca kavşak ile geçilerek buradaki trafik sorunu da büyük oranda giderilecek. Serdivan’a doğru bağlantı ise duble yol ile sağlanacak.

Erenler girişi

Dörtyol bağlantılı Orhangazi Caddesi’nde yapılacak çalışmaların yanı sıra Erenler girişinde de Jandarma Kavşağı olarak bilinen TOPÇA ve Atatürk Sanayi girişlerini de içine alacak şekilde yeni bir düzenleme planlanıyor. Karayollarına yaptırılması planlanan altgeçit ile buradaki trafik sorunu da giderilmiş olacak.

12 Temmuz 2016 , Salı Bu haber toplam 724 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın