Günün Tarihi:19 Ocak 2020

Personele eğitim


Söğütlü Belediyesi AR-GE ekibinin 2016 yılı MARKA destekli projeler kapsamında hazırlamış olduğu İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim Eğitimi Doç. Dr. Cemal İyem yönetiminde başladı.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansının bu yıl destek verdiği 14 proje arasında 4. Sırada kabul gören Söğütlü Belediyesi AR-GE ekibinin eğitim projesi belediye personeli ve çevre belediyelerden gelen katılımcıların iştiraki ile Söğütlü Belediyesi salonunda başladı. 5 gün sürecek eğitim boyunca katılımcılara İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim Eğitimi konusunda uzmanlarca eğitim verilecek. Eğitimin ilk gününde açılış konuşması yapan Belediye Başkan Hüseyin Genç, “AR-GE ekibimizin belediyemizin daha kurumsal bir yapıya kavuşması adına yapmış olduğu çalışmalardan biri olan MARKA destekli personel eğitimi projesi başlamış bulunmaktadır. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. 

13 Temmuz 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 741 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU