Günün Tarihi:19 Ekim 2018

 

 

Mücadelen tarihe geçsin


Adapazarı Belediyesi tarafından açılan “Demokrasi Mücadelen Tarihe Geçsin” standındaki Anı Defteri’ne duyguları ilk yazan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli oldu.

Başkan Dişli, deftere 15 Temmuz’dan sonra Türk halkının ne kadar güçlü olduğunu tüm dünyanın bir kez daha gördüğünü ifade ederek, “Önceden darbeye kalkışanlar çok güçlüydü, halkımız eziliyordu. Bu tarihten sonra halkımız çok güçlü, karşı taraf ezik. Şimdi hepimize düşen bu avantajın kıymetini çok iyi bilmek. Bu durumuzu asla karşı tarafa kaptırmamalıyız. Muhafaza etmeliyiz. Çünkü fırsat gidince ne bugün ne yarın yıllarca ele geçmiyor” yazdı. 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişimine karşı her akşam Demokrasi Meydanı’nda nöbet tutan Sakaryalılar, Adapazarı Belediyesi tarafından meydanda açılan standa büyük ilgi gösterdi. Büyük küçük herkesin ilgi gösterdiği stantta, vatandaşlar o gece yaşadığı duygularını yazdı. Demokrasi Mücadelesine her akşam ailesiyle birlikte katılarak destek veren Başkan Dişli, standa gelenlerle de ayrıca ilgilendi. Demokrasi standına gelenler hatıra platformda hatıra fotoğrafı çektirdi.

29 Temmuz 2016 , Cuma Bu haber toplam 668 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın