Günün Tarihi:22 Mart 2019

Kampın en zor etabı


Yeni sezon hazırlıklarına Rüstemler Tesisleri’nde aşırı sıcak altında başlayan Sakaryasporlu futbolcular, Bolu etabındaki serin ortamdan sonra yeniden Rüstemler’in sıcağına döndüler.

Daha iyi

Bolu kampını iki hazırlık maçıyla tamamlayan ve iki maçta atılan tek golü yeterli bulmayan Teknik Direktör İsmail Cem Cambaz, üçüncü etapta çok daha iyi olacaklarını söyledi. Kampın ikinci etabında bir çok futbolcuyu gözden geçiren genç hoca, operasyon konusunda ince eleyip sık dokuyacağını ifade etti.

Bugün tek

Bolu kampının serin ortamından sonra bugünden itibaren Rüstemler Tesisleri’nin aşırı sıcağında çalışacak olan Yeşil-Siyahlılar, bugünü tek idman ile geçirecekler. Yarın sabahtan itibaren günde çift antrenman yapacak olan futbolcular, bu etapta kendilerini göstermeye çalışacaklar.

Üç maç

Sezon açılışına kadar en az 7 hazırlık maçı yapmayı planlayan Teknik Direktör Cambaz, Rüstemler etabında 3, Düzce’nin Topuk Yaylası’nda ise iki hazırlık maçı daha yapmayı düşünüyor. 7 maç ile ideal kadroyu tespit edecek olan genç hoca, kampın Rüstemler etabında operasyonu da gerçekleştireceğini ifade etti.

Karar mercii: Sakaryaspor’da kimlerin kalıp, kimlerin gideceği ile ilgili kararı Teknik Direktör İsmail Cem Cambaz verecek. Gençler, genç hocanın ağzından çıkacak kararı bekliyorlar.

1 Ağustos 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 646 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın