Günün Tarihi:17 Ocak 2019

 

 

Teşkilata meydan teşekkürü


AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti.

İlçe Başkanı Mustafa Ak “ Büyükşehir Belediye Başkanımız ilk geceden itibaren halkımızı koordine ederek meydanlarda toplanmasını sağlamış ve gerekli görülen kritik yerlerde olmasını sağlamıştır. Büyükşehire ait araçlarla kışlaların önünü kapatılmış ve olayların daha vahim boyutlara ulaşması engellenmiştir. Allah böyle bir olayı bir daha milletimize yaşatmaması temennilerimle Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İlçe Teşkilatımız ve Adapazarlı hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum. Ülkemize, milletimize şehrimize geçmiş olsun” şeklinde konuştu.

 Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ziyaretlerinden dolayı Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’a ve yönetim kurulu üyelerine, ilk andan itibaren her gece meydanda olan Adapazarı İlçe Teşkilatı’na teşekkür etti.

3 Ağustos 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 557 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın