Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

Almanya’dan teşekküre geldiler


Almanya’da ikamet eden Özen ailesi memleketlerine tatile giderken, darbe girişimi sırasında gösterdiği duruş sebebiyle Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Kahramanca

Almanya’da ikamet eden ve memleketleri olan Denizli’ye giden Erkan Özen ve ailesi, 15 Temmuz gecesi Fettullahçı Terör Örgütü (FETÖ)’nün gerçekleştirmek istediği darbe teşebbüsü sonrasında Sakarya’da darbecilere karşı kahramanca mücadele eden Vali Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti. Özen ailesini kapıda karşılayan Vali Coş’a ailenin küçük kızları çiçek taktim etti.

Mutlu olduk

Ziyarette konuşan Erkan Özen yaşanan olayları medyadan takip ettiğini ve bu nedenle Vali Hüseyin Avni Coş'u ziyaret etmek istediklerini belirtti. Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Memleketlerine giderken ilimize uğradılar. Bize nezaket ziyaretinde bulundular mutlu olduk. Yurt dışında yaşamanıza rağmen Türkiye ile bu kadar yakından ilgilenmeniz, Türkiye’nin istikbali için, tehdit, tehlike altında kalmaması için gelişmeleri yakinen, sıca sıcağına takip ettiniz” dedi.

Hain kalkışma

Vali Coş, “Endişe duymanız, dua etmeniz başta sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere devlet erkana yönelen demokrasimize yönelen devletimizi ve milletimize yönelen o hain kalkışmanın bastırılmasında dualarınızla uzaktan destek verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Sizlerle tanışmaktan onur duydum” dedi.

3 Ağustos 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 729 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın