Günün Tarihi:18 Ekim 2019

Hacı adayları tanıştı


Sakarya Müftülüğü'nün 2016 yılı Hac farizasını yerine getirecek olan hacı adaylarına yönelik düzenlemiş olduğu eğitimler başladı.

‘Sakarya Müftülüğü Hacı Adayları Tanışma ve Hac Bilgilendirme Semineri’ yoğun bir katılımla Adapazarı Merkez İhsaniye Camii’nde gerçekleştirildi. Sakarya’daki tüm hacı adaylarının katıldıkları seminerde İl Müftüsü İlyas Serenli ve Müftü Yardımcısı Mehmet Korkmaz, İlçe Müftüleri Harun Bayraktutar, Ömer Yay ve Mehmet Uzunca ile Sakarya Müftülüğü Hac ve Umre Şube Müdürü Kadir Kızıltepe, “Hac İbadeti ve Yapılışı, Haccın İnsan Davranışlarına Etkisi, Hacı Adaylarıyla İletişim Hac İbadetinin Önemi, Hac Bilinci, Hac’daki İslam Kardeşliği ve Hac Yolculuğu Süresince Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar” gibi konularda hacı adaylarını bilgilendirdiler. Hacı adaylarının yoğun ilgi gösterdiği Seminer Programında, 2016 yılı Hac Mevsiminde görevli Kafile Başkanları ve Din Görevlileri de hazır bulundular.

5 Ağustos 2016 , Cuma Bu haber toplam 730 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU