Günün Tarihi:13 Aralık 2018

 

 

Saldırıyı kınadılar


Kocaali Devlet Hastanesi’nde görevi başında darp edilen Uz. Dr. Atilla Önmez için bir araya gelen hastane yönetimi ve çalışanları, saldırıyı sert bir dille kınadılar.

Darp edildi

Acil servis önünde toplanan hastane yönetimi ve personeli adına açıklama yapan Başhekim Dr. Selman Alikılıç, “Hastanemizde dahiliye uzmanı olarak görev yapan Uz. Dr. Atilla Önmez çirkin bir saldırıya maruz kalmıştır. Polikliniğe annesi için ilaç raporu yeniletmeye gelen kendini bilmez bir vatandaş, doktor beyin kendisine hitaben ‘hastayı görmeden, muayenesini yapmadan rapor yenilemem mümkün değil’ demesi üzerine kapıdan çıkarken doktorumuza sinkaflı sözlerle birlikte ağır hakaretlerde bulunmuştur. Bunun üzerine doktor bey ‘Sen benimle nasıl böyle konuşursun?’ dediğinde ise yaşanan arbede sonucu poliklinikte 10 dakika önce muayene olan ve kapıda bekleyen başka bir hasta ile birlikte doktorumuz darp edilmiştir” şeklinde konuştu.  

‘Kınıyoruz’

Aldığı darbeler sonucu Dr. Önmez’in nörolojik şikayetlerinin görülmesi üzerine ambulans ile Yenikent Devlet Hastanesi’ne sevk edildiğini dile getiren Başhekim Alikılıç, sözlerini şöyle sürdürdü, “Yapılan tetkiklerinde kafatasında çatlak tespit edilen doktorumuz tedavi altına alınmıştır. İlçemize ve halkımıza şifa dağıtmak için özveriyle görev yapan doktorumuza yapılan bu çirkin saldırıyı başta hastane yönetimi olmak üzere tüm çalışanlarımızla birlikte kınıyoruz. Dr. Atilla Önmez’e acil şifalar diliyoruz.” 

9 Ağustos 2016 , Salı Bu haber toplam 631 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın