Günün Tarihi:24 Eylül 2018

 

 

Sünnet şöleni hazırlığı


Adapazarı Belediyesi 13ncü sünnet şöleni, 26 Ağustos Cuma günü Çark Mesire Düğün Salonu’nda yapılacak. Şölen sonrası çocuklar Bilge Hastanesi’nde onar kişilik gruplarla sünnet edilecek.

Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 13ncü Geleneksel Sünnet Şöleni öncesi 23 Ağustos’ta sünnet edilecek 100 çocuğa ayakkabı, pantolon, yelek, gömlek, pelerin, şapka, asa ve papyondan oluşan sünnet takımı dağıtacak. 26 Ağustos Cuma günü saat 17.00’de Çark Mesire’de düzenlenecek şölen sonrası çocuklar Bilge Hastanesi’nde ücretsiz sünnet edilecek. Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, “Geleneksel olarak düzenlediğimiz sünnet şöleni öncesi çocuklarımıza ayakkabısından papyonuna kadar tüm sünnet kıyafetleri dağıtılacak. Şölen sonrası Bilge Hastane’miz de bize destek vererek sünnetleri ücretsiz yapacak. Hastane yönetimine gösterdikleri bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

20 Ağustos 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 538 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın