Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

Sünnetler ücretsiz olacak


Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer ve Kültür Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Özkan Gümülcineli, Bilge Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Kartal’ı ziyaret etti.

Teşekkür

Adapazarı Belediyesi Kültür ve Soyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, Adapazarı Belediyesi tarafından yapılacak sünnet şöleninde çocukları ücretsiz sünnet edecek  Bilge Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Kartal’ı ziyaret ederek teşekkür etti.

 

100 çocuk

Sezer, Bilge Hastanesi’nin kendilerine her yıl böyle bir jest yaptığını ifade ederek, “Belediyemize bu yıl müracaat eden 100 çocuk Bilge Hastanemiz tarafından ücretsiz sünnet edilecek. Hastanemiz Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Kartal, bize bu konuda her zaman destek olarak şehrin çocuklarına da sahip çıkmıştır. Bu nedenle kendisine gerek Başkanımız adına gerekse tüm sünnet olacak aileler adına teşekkür ediyorum.”dedi.

 

26 Ağustos Cuma

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Opr. Dr.İsmet Kartal,”Belediyemizin uğraş vererek halkımız için yaptığı bu hizmete bizde Bilge Hastanesi olarak destek olmak istedik. Bu çocuklar hepimizin çocukları. Şimdiden Sünnet Şöleni’nin hayırlı olmasını diliyorum”dedi. Adapazarı Belediyesi Sünnet Şöleni 26 Ağustos Cuma günü saat 17.00’de Çark Mesire’de yapılacak.

24 Ağustos 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 1373 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın