Günün Tarihi:21 Mart 2019

‘Geçmiş olsun Antep’


Sakarya Barosu Başkanı Av. Zafer Kazan’ın da aralarında olduğu Aydın, Mersin, Hatay ve Osmaniye Barosu başkanları, saldırının ardından yaşanan acıları paylaşmak ve taziyelerini sunmak üzere Gaziantep'e gittiler.

Gaziantep Barosu Başkanı Av. Bektaş Şarklı'nın refakatinde aileleri ziyaret eden ve acılarını paylaşan Baro başkanları, hain saldırının gerçekleştiği sokağa giderek onlarca canın yitip gittiği yere karanfiller bırakarak mahalle sakinleri ile kucaklaştılar. Ülkemizi, milletimizi birbirine düşürmeyi amaçlayan bu hain saldırılara ancak birlik-beraberlik ile gereken cevabı vereceğimizi belirten Başkan Kazan, “Bu zor günler geçecek elbet. Her yerde anlatacağız, hainlere ve kara ruhlu canilere karşı el ele, omuz omuza vermenin hayatiyetini. Geçmiş olsun güzel Antep, geçmiş olsun Gazi şehir” dedi. 

26 Ağustos 2016 , Cuma Bu haber toplam 788 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın