Günün Tarihi:21 Mart 2019

Artık İngilizce biliyorlar


Her yıl yaz tatili döneminde Sapanca Belediyesi tarafından Meclis Salonu’nda ücretsiz olarak verilen ‘Basic İngilizce Kursu’ tamamlandı.

Hediyeler verildi

Kursiyerler sertifikalarını Belediye Başkan Yardımcısı Mübin Yeni ile Kurs Eğitmeni Dr. Sacit Dündar’ın elinden aldılar. Toplam 5 hafta, haftanın beş günü ve her gün 2,5 saat süreli olarak, 25 kursiyerle devam eden Basic İngilizce Kursu’nun bitimimde yapılan törende ilk olarak Başkan Yardımcısı yeni tarafından Dr.Dündar’a Sapanca Belediyesi’nin özel hediyeleri sunuldu.

Memnun kaldılar

Daha sonra sırasıyla her kursiyer katılım ve başarı belgelerini aldılar. Basic İngilizce Kursu’ndan çok memnun kaldıklarını belirten kursiyerler, Sapanca belediye başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’e ve kurs süresince büyük bir sabır ve özveri örneği göstererek, dil öğretmede gösterdiği becerisinden dolayı Dr. Sacit Dündar’a teşekkürlerini sundular.

Öncülük edecek

Kursiyerlere yaptıkları konuşmalarda, bir dil öğrenmenin insanın yaşamında ne kadar büyük bir gelişim ve yeni imkanların doğuşuna öncülük edeceğini hassasiyetle vurgulayan Yeni ve Dündar, tüm kursiyerleri farklı dallarda açılacak yeni kurslara katılmaları konusunda çağrıda bulundular. 

27 Ağustos 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 634 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın