Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

Zabıta’dan yemekli kutlama


Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Zabıta Haftası kutlamalarının son etkinliği olarak Orman Park’ta düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Ormanpark’taki yemeğe, Adapazarı Belediyesi Zabıta’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, İstanbul İSKİ’ye tayini çıkan Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Yusuf Türkhan,  Zabıta Müdürü Sıtkı Meyvalı ve Zabıta personeli katıldı. Meyvalı, Zabıta Haftası’nı dolu dolu kutladıklarını ifade ederek, “Son olarak personelimizle bir yemekte buluşmak istedik. Yemeğimize her zaman ortak çalıştığımız Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Yusuf Türkhan’ı da davet ederek bu güne kadar bize karşı gösterdiği uyuma teşekkür ve veda etmek istedik. Kendisine yeni görevinde başarı diliyoruz” dedi. Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer’de Zabıta ve görevlerinin verdiği büyük sorumluluktan söz ederek, “Biz herkesten Zabıta’ya karşı duyarlı davranmalarını istioruz” dedi.

20 Eylül 2016 , Salı Bu haber toplam 741 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın