Günün Tarihi:20 Mart 2019

Dersimiz futbol


2016-2017 Eğitim öğretim yılının ilk gününde derslere minik öğrencilere Futbol dersi verilerek başlandı

Bu ilk

Türkiye Futbol Federasyonunun düzenlemiş olduğu Grasroots Haftası, ilimizde de çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Bu etkinlikler kapsamında ilk organizasyon Yeşiltepe İlkokulunda gerçekleşti. Yeni eğitim-Öğretim yılının ilk gününde, Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Baş Antrenörü Adem Tandoğan tarafından organize edilen etkinliklere katılan öğrencilerin mutlulukları görülmeye değerdi.

Sürpriz oldu

Top sektirme ve istasyon çalışmaları ile başlayıp birçok eğlenceli oyun ile keyifli bir gün geçiren öğrencilerin mutlulukları görülmeye değerdi.  Adem Tandoğan yaptığı açıklamada, etkinlikler için kapılarını kendilerine açan Yeşiltepe İlkokulu Müdürü İsmail Yaman’a, Sınıf Öğretmeni Zeynep Yıldırım’a, Beden Eğitimi Öğretmenleri Mehmet Metin Kaya, Özgür Güler, Fatih Oğuzhan ve Ünal Yüksel’e teşekkür etti.

-------------

Sofuoğlun öğrencisinin hedefi moto gp

Kenan sofuoğlunun genç yaşta keşfettiği ve eğitimini verdiği Toprak Razgatlıoğlu hedefinin Moto gp’de yarışmak olduğunu söyledi .

Şansızlıklar vardı

 Avustralya'da test sürüşünde motosikletten düşerek ayak bileğinden sakatlayan, sezon başında da antrenmanda el bileği kırıldığı için ilk iki yarışa katılamayan Toprak, yeni sezon hazırlıklarını milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'yla Sakarya'nın Akyazı ilçesinde sürdürüyor.

Toprak,yaptığı açıklamada, sezona sakatlıklarla başladığını, ilk iki yarışı kaçırdığını ve şu anda sıralamada 9'uncu olduğunu söyledi.

Gelecek sezondan umutlu olduğunu ve şimdiden hazırlıklara başladığını anlatan Toprak, "Sıkı sıkı antrenmanlar yapıyoruz. Sıcakta antrenman yapmak bizim için daha iyi çünkü bazı ülkelerde çok sıcak şartlarda yarışıyoruz." dedi.

Öncelik Superbike

Toprak Razgatlıoğlu, gelecek sezondan itibaren hedefinin Superbike Dünya Şampiyonası olduğunu vurgulayarak, "Çalışmalara her zaman devam ediyoruz. Seneye güzel dereceler yaptık mı dünya şampiyonasına iyi bir adımla girmeyi planlıyoruz." ifadesini kullandı.

"Bu kategoride dünya şampiyonu olduğum takdirde güzel bir teklif gelirse hayalim MotoGP'de yarışmak." diyen Toprak, bunun için çalışmalarına hız verdiğini dile getirdi.

Toprak, şu anki tek isteğinin Superbike olduğuna işaret ederek, şöyle devam etti:

"İnşallah gelecek sezon güzel dereceden sonra o hedefime ulaşmış olacağım. Geçen sezon 600cc'de Avrupa şampiyonu oldum, gelecek sezon da 1000cc'de aynı başarıyı gerçekleştirmeyi hedefliyorum. O yolda Kenan Sofuoğlu ile her gün antrenman yapıyorum ve bunun karşılığını alacağına inanıyorum." ifadesini kullandı.

Gelecek sezon şampiyonluk beklediğini ve ona göre hazırlandığını dile getiren Toprak, dünya şampiyonasına iyi bir adımla girmeyi planladığını kaydetti.

 

 

22 Eylül 2016 , Perşembe Bu haber toplam 775 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın