Günün Tarihi:19 Aralık 2018

 

 

‘Birliktelik sürmeli’


Türkiye’de birlik ve beraberliğe eskisinden daha fazla ihtiyaç olduğunu parti olarak da her zaman ifade ettiklerini söyleyen MHP İl Başkanı Levent Bülbül, toplantının faydalı sonuçlar vereceğine inandıklarını belirtti.

Faydalı toplantı

Bülbül, “ Bizim düşüncelerimizi Sakarya hakkındaki taleplerimizi sordular biz de düşüncelerimizi ve taleplerimizi paylaştık. Faydalı bir toplantı olduğunu düşünüyorum ve sonuç vereceğine de inanıyorum” dedi.

 

Memnun oluruz

Bu tür toplantıların devam etmesi dahilinde memnun olacaklarını ifade eden Bülbül, “Sakarya’nın bir meselesi ile ilgili davet edildiğimiz zaman biz bir şeyler söylemekten ve talepte bulunmaktan asla geri durmayız. Yeter ki netice alınacak toplantılar olsun” şeklinde konuştu.

 

Fikir alışverişi

Eğitim ve sağlık konularında eksik görülen hususlar konusunda fikir belirttiklerini de söyleyen Bülbül, “Adliye Sarayının yetersizliğini de belirttik. Merkezi büyük bir hastanenin elzem olduğunu, okulların durumları ve 5 temmuz sonrasında mağdur edilen vatandaşların durumları komsunda fikir alışverişi yapıldı” dedi.

2 Ekim 2016 , Pazar Bu haber toplam 773 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın