Günün Tarihi:17 Ocak 2019

 

 

AGDAŞ bilgilendiriyor


AGDAŞ, 2016 yılında doğal gaz arzı sağlayacağı Kocaali’de pazarlama ve bilgilendirme çalışmalarına devam ediyor.

AGDAŞ, eylül ayının başından beri çalışmalarını sürdürdüğü Kocaali’de Mobil Vezne ve Pazarlama Ekibi ile abonelik ve bilgilendirme işlemlerine hız kesmeden devam ediyor. İlçenin merkezi olarak nitelendirilen Zafer Meydanı’nda çalışmalarını sürdüren AGDAŞ, bağlantı sözleşmesi yaptırmak isteyen müşterilerine Mobil Vezne ayrıcalığı sunuyor. Yılın belirli periyotlarında bağlantı bedeline taksit uygulamaları yapan AGDAŞ, Kocaali’deki pazarlama çalışmalarında da taksit uygulamasıyla müşterilerine kolaylıklar sunuyor. Bağlantı sözleşmesi yaptıran müşteriler, anlaşmalı bankalar aracılığıyla yapılan taksit uygulamasıyla bağlantı bedelini taksitli ödeme ayrıcalığından faydalanıyor. Yakın zamanda doğal gaz arzı sağlanacak olan Kocaali’de çalışmalarını ekim sonuna kadar sürdürmeyi planlayan AGDAŞ ayrıca, müşterilerine Online Bağlantı Projesi kapsamında Sertifikalı Firmalar aracılığıyla online bağlantı sözleşmesi talebinde bulunabilme hizmeti de sunuyor.

*****

Çalışmaları inceledi

Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, öğle namazını mahalle sakinleriyle birlikte Teketaban Camii’nde kıldı. Mahallelilerle sohbet eden Yıldırım, yürütülen çalışmaları da inceledi.

Sohbet ettiler

Teketaban Mahallesi’nde bulunan ilköğretim ilkokulu bahçe duvarında yapılan yenileme çalışmasının ardından, mahallede bulunman iki cami duvarında da gerekli düzenlemeler Karapürçek Belediyesi tarafından gerçekleştirildi. Namaz sonrası mahallelilerle sohbet eden Başkan Yıldırım incelemelerde bulundu.

Düzenleme

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Yıldırım, “Değerli mahalle sakinlerimizin talebi üzerine caminin çevre duvarı ile ilgili gerekli düzenlemeler yapıldı. Okulumuzla ilgili talepler de incelemiş, yerine getirilmiştir. Biz sürekli halkımızın içerisindeyiz. Ziyarete gittiğimiz yerlerde insanların belediyemizden taleplerini alıyoruz, değerlendiriyoruz ve hizmete dönüştürüyoruz. Mahallemiz için hayırlı olsun inşallah. Halkımız çok daha güzel hizmetlere layık. Biz de imkanlarımız nispetimizde neye ihtiyaçları varsa, bütün mahallelerimizde olduğu gibi, burada da yerine getireceğiz” dedi.

Teşekkür ettiler

Başkan Yıldırım’a desteklerinden dolayı teşekkür eden Teketaban Mahalle sakinleri ise, “Yapılan hizmetlerden dolayı Karapürçek Belediye’mize çok teşekkür ediyoruz. Böyle bir hizmet ilk kez bizim mahallemize geldiği için kendimizi şanslı görüyoruz. Mahallemiz biraz sorunlu. Bu nedenle beklentilerimiz fazla. Ancak bunların da en kısa sürede yerine getirileceğine eminiz” diye konuştu. Başkan Yıldırım daha sonra Teketaban İlkoğretim Okulu’nu ziyaret etti.

*****************

‘Meydanlarda kanıtladınız’

 

Milli Türk Talebe Birliği İl Başkanı Muhammed Talha İbil ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Hüseyin Avni Coş’u ziyaret ettiler.

Dergi hediyesi

15 Temmuz Darbe Girişimi, FETÖ ile mücadele ve MTTB faaliyetlerinin konuşulduğu ziyarette Başkan İbil, Vali Coş’a kendilerinin hazırladıkları ve 15 Temmuz’u anlatan ‘Kıyam’ adlı dergiyi hediye etti. Bayrak değişimi yaşanan MTTB’nin yeni yönetimine hayırlı olsun temennilerini sunan Vali Hüseyin Avni Coş, “Gençlerin mücadelesinde en önemli etken heyecandır. Hazırladığınız Kıyam Dergisi de gösteriyor ki dava aşkınız, vatan sevginiz, bayrağa olan düşkünlüğünüz ile bu heyecan sizde mevcut. 15 Temmuz gecesi de meydanlarda olarak bunu kanıtladınız. Milli Türk Talebe Birliği olarak faaliyetlerinizi yakından takip ediyorum. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ederim. Aynı doğrultuda hedeflerinize odaklandığınız müddetçe bizler de yanınızda olmaya devam edeceğiz” dedi.

‘En net kanıtı’

Vali Coş’a MTTB Sakarya Teşkilatı’nın faaliyetlerini anlatan Başkan İbil ise, “Geçmiş dönemde ülkemizde gençlerin sivil toplum faaliyeti yürütebilmesi için birçok imkansızlık mevcuttu. Yeni dönemde ise Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın lokomotifliğinde siz değerli büyüklerimizin heyecan ile çalışmalarınız sayesinde bu imkansızlıklar aşıldı. Bu minvalde desteklerinizden ötürü çok teşekkür ederiz” dedi. Sakarya Valisi’ni karalama kampanyaları yapanlara karşı durduklarını belirten Talha İbil, “15 Temmuz sonrası gelinen süreçte gördük ki FETÖ denen hain örgüt hala tamamen birmiş değil. Sayın Valimizi karalamaya yönelik yürütülen kampanyalar bunun en net kanıtıdır. Özellikle kendisini hedef almaları da Sayın Valimizin en doğru şekilde mücadele ettiğinin göstergesidir. Milli Türk Talebe Birliği olarak her zaman yanınızda olduğumuzu ifade etmek isterim” dedi.

*************

Çalışmalar devam ediyor

 

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karasu genelinde başlattıkları çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.

Büyük adımlar

Ekipler çalışmalar kapsamında; çevre düzenleme ve tırpan çalışmaları, asfalt yama çalışmaları, kilitli parke çalışmaları yaparken bir yanda da zamanla çeşitli sebeplerden dolayı deforme olan şehir merkezindeki kilitli parkelerin tamiratını yapıyor. Çalışmaları yakından takip ettiğini bildiren Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, “İlçemizin birçok yerinde çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz. Konuyla ilgili olarak ekiplerimizle; çevre düzenleme, asfalt yama, kilitli parke, çocuk parkları ve kilitli parke tamiratı gibi çalışmalarla, ilçemiz için sorunsuz, yaşanabilir ve modern bir kent olma adına büyük adımlar atıyoruz” dedi.

Hizmet

Kilitli parke çalışmaları ile ilgili de bilgi veren Başkan İspiroğlu, “Fen İşleri ekiplerimiz Paralı ve Kızılcık mahallelerimizde kilitli parke çalışmalarını sürdürürken, ilçe merkezimizde, Plaj Caddesi ve ana caddeler üzerinde bulunan kilitli parkelerinde tamir işlemlerine devam ediyorlar. Çalışmalarımızı kısa zamanda bitirip, halkımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

FOTO: Mehmet İspiroğlu

 

12 Ekim 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 906 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın