Günün Tarihi:20 Şubat 2019

Borsa’dan algı açıklaması


Sakarya Ticaret Borsası (STB) sorumlu yönetim anlayışının bir gereği olarak kamuoyundaki borsaya yönelik algı derecesini ölçmeye çalışıyor.

121 ilçede

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu. “Son yıllarda çağın gerektirdiği yönetim biçimlerine gönül vererek hedef kitlemize etkin ve verimli bir biçimde hizmet verebilmek, iç ve dış hedef kitleleri nezdinde nasıl göründüğümüzü öğrenmek, çağın gerekleri doğrultusunda kendi kurumsal vizyonlarımızın geliştirilmesine yardımcı olmak amacıyla çalışmalara başladık. Bu kapsamda Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Yakup Köseoğlu’nun koordinasyonunda bir anket çalışması başlattık. Çalışma, ilimizde STB’nin görev ve yetki alanına giren 12 ilçede vatandaşla yüz yüze görüşmek suretiyle gerçekleştirilmektedir” dedi.

 

Anket yapılıyor

Mete, hedef kitlenin ağırlıklı olarak kamuoyundan oluştuğu çalışmada toplam 2000 anketin yapılacağını belirterek, “Anketlerin kamuoyunun yanı sıra borsa üyeleri ve borsanın paydaşı olarak tanımlanan diğer kamu kurum ve kuruluşlarına uygulanıyor. Çalışma kapsamında şehrimiz halkına, STB’ye karşı olan memnuniyet ve beklentileri sorulmaktadır. Ayrıca STB’nin faaliyet alanları kapsamında şehrimizin en önemli öncelik ve sorunlarının da belirtilmesi isteniyor” dedi.

 

Eylem planı

Mete, “Bir aya kadar tamamlanması planlanan anket çalışması sonucunda elde edilecek veriler ışığında, kamuoyu beklentilerine göre, STB yönetimi, önümüzdeki yıl uygulanmak üzere bir eylem planı hazırlayacak. Böylelikle göreve geldiğimiz günden itibaren, her fırsatta kamuoyu bizim için büyük önem arz etmiştir. STB yönetiminin duyarlı ve sorumlu yönetim anlayışını bir kez daha ortaya koymuş olacağız” dedi.

15 Ekim 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 863 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın