Günün Tarihi:18 Ocak 2019

 

 

Bir proje daha


Serdivan Belediyesi, ‘Her Mahalleye Bir Sosyal Alan’ sloganıyla başlattığı çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında İstiklal Mahallesi 310. Sokak'ta bir proje daha hayata geçiyor.

 

Modern görünümü ve fonksiyonel kullanımı ile vatandaşların sosyal aktivite ihtiyaçlarına aynı anda cevap verebilecek 6 bin 256 metrekarelik sosyal donatı alanında; çocuk oyun grupları, oturma alanları ve fitness aletlerinin yanı sıra 400 metre uzunluğundaki kauçuk zeminli yürüyüş yolu da yer alıyor. Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, çalışmaların önemli bir kısmının tamamlandığını belirterek, sosyal içerikli projelerle amaçlarının ortak alanlarda mahalle sakinlerini bir araya getirmek olduğunu ifade etti. Mahalle kültürünü yaşatmak adına bu tarz sosyal alanların sayısının ilçe genelinde arttırılacağını ifade eden Başkan Alemdar, “İlimizin nüfus yoğunluğu bakımından en büyük mahallesi olan İstiklal Mahallemize, 7’den 70’e herkese hitap edecek donanımda bir sosyal alan kazandırdık. Nitelikli sosyal alanlarımızın sayısını arttırmak ve en önemlisi geçmişten gelen mahalle kültürümüzü yaşatmak için çalışmalarımız devam edecek” dedi. 

25 Ekim 2016 , Salı Bu haber toplam 565 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın