Günün Tarihi:21 Mayıs 2019

Şahinliler ‘başkan’larını seçti


Sakarya Özel Şahin Okulları’nda Öğrenci Meclis Başkanlığı’na yönelik demokratik bir ortamda gerçekleştirilen seçimler sonrasında ortaokulda Aybars Tokyıldız, lisede ise Baran Enes Gündoğar başkan oldular.

Demokrasi bilinci

Sakarya Özel Şahin Okulları’nın ortaokul ve Anadolu Lisesi bölümlerinde demokrasi bilincini yerleştirmek için yapılan okul meclis başkanlığı seçimleri sona erdi. Hafta boyunca propaganda çalışmalarıyla tam bir seçim heyecanı yaşayan Şahinler’in başkanları seçimler sonucunda belli oldu.

Oylar kullanıldı

Şahinler sandıklara gidip oylarını kullandıktan sonra, adayla heyecan ile gün sonunu beklediler. Sandıklar açılıp, oylar sayılmaya başlandığında ise nefesler tutuldu ve sonuçlar açıklandı.

Büyük sevinç

Demokratik ortamda sevgi ve saygı içerisinde yapılan meclis başkanlık seçimlerinde Özel Şahin Ortaokulu Başkanı 5. Sınıf öğrencilerinden Aybars Tokyıldız olurken, Özel Şahin Anadolu Lisesi’nin yeni başkanı 11. sınıf öğrencisi Baran Enes Gündoğar oldu. Her iki başkan taraftarları, seçim sonunda büyük sevinç yaşadılar.

Teşekkür ettiler

Yeni döneme hızlı başlayan okul başkanları, ilk olarak kendilerini destekleyen arkadaşlarına teşekkür konuşması yaparak, gerçekleştirecekleri projeler hakkında bilgiler verdiler.

26 Ekim 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 905 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama