Günün Tarihi:20 Şubat 2019

SEDAŞ’tan yeni ortaklık


Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de; 45 ilçe, 47 belediye ve 1.441 köyde, toplam 1,6 milyon tüketiciye ve 3,4 milyon nüfusa enerji dağıtım hizmeti veren SEDAŞ, profesyonel iletişim danışmanlığında yeni çözüm ortağı olarak Mena İletişim’i belirledi.

7/24 hizmet

Türkiye’nin köklü gruplarından Akkök Holding ve Orta Avrupa’nın en büyük enerji şirketlerinden biri olan CEZ Group konsorsiyumu tarafından devir alındıktan sonra, bin 700 çalışanı ile özel şirket statüsünde, kamu hizmeti niteliğinde elektrik dağıtım hizmeti veren SEDAŞ, bölgesine 7/24 hizmet vermeyi sürdürüyor.   

Devam etme

SEDAŞ hizmet kalitesini yükseltmek üzere seçtiği iş paydaşlarıyla da sinerji yaratmayı hedefliyor. SEDAŞ halkla ilişkiler süreçlerinde de profesyonel iletişim danışmanlığından faydalanacağı Mena İletişim ile yola devam etme kararı aldı. Sektörün tecrübeli ve yenilikçi isimlerini bir araya getiren Mena İletişim, SEDAŞ’ın faaliyetlerinin yerel ve ulusal basındaki süreçlerinde ve kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarındaki yeni temsilcisi, iş paydaşı ve çözüm ortağı olacak.

Servis hızı

Türkiye’de kimya, enerji ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet yürüten Akkök Holding ve Avrupa’nın önemli entegre enerji gruplarından CEZ Group’un oluşturduğu AKCEZ Konsorsiyumu yönetiminde faaliyet gösteren SEDAŞ, elektrik dağıtım faaliyetlerine ait servis hızını ve çalışmalarında sağladığı kalite artışını, sektörde öncü teknolojik adımları atarak ve müşteri memnuniyetine odaklanarak yükseltiyor.

İş süreçleri

Toplumda birçok paydaşa değen kurumsal sosyal sorumluluk projelerine de ağırlık veren SEDAŞ, tüm bu adımların kamuoyunun ve basının bilgisine sunulmasında ve ürettiği toplumsal faydanın artırılması süreçlerinde bundan sonra Mena İletişim ile birlikte hareket edecek. Halkla İlişkiler alanındaki iş süreçlerine dair geliştirdiği stratejilerle farklılaşan Mena İletişim A.Ş., firmalar için hayati önemde olan 360 derece iletişimi, stratejileri içinde etkin olarak konumluyor. 

8 Kasım 2016 , Salı Bu haber toplam 600 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın