Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

Karapürçek arıtma tamam


SASKİ tarafından Karapürçek Kanlıçay İçmesuyu Arıtma Tesisinin yenilenmesi projesinin yapım işi ihalesi gerçekleştirildi.

Genel Müdürlük binasında gerçekleştirilen ihalenin komisyon başkanlığını yapan Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı Seyit Sakallıoğlu, “Proje ile Karapürçek ilçemize hizmet sunan Kanlıçay İçmesuyu Arıtma Tesisimiz tamamen yenilenerek, en ileri teknolojiye sahip olacak. İhalemize 4 firma teklif sundu. Komisyonumuz gerekli değerlendirmeleri yapacak. Projemizin ilçemize ve şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu. Karapürçek Kanlıçay İçmesuyu Arıtma Tesisi’nin tamamen yenileneceği projenin yapım işi ihalesine katılan firmalar ve komisyona sundukları teklifler ise şu şekilde: Kutlar Müh. San. Ve Tic. Ltd. Şti.   839 bin 399 TL, Leda Müh. Dış. Tic. Ltd. Şti. 1 milyon 124 bin 691 TL, İnfak Yapı Muş. Mak. İml. San. Ve Tic. Ltd. Şti.743 bin 383 TL, Nejlet Nusret Nuhoğlu 910 b in 29,50 TL.

19 Kasım 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 612 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama