Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

Sevgi İzi’ne destek


Ünlü TV Programcısı Müge Anlı, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Türk Sakatlar Derneği (TSD) Sakarya Şube Başkanı Sibel Özkal’a 20 adet manuel tekerlekli sandalye yolladı.

ATV’de yaptığı programıyla ailelerin yüzünü güldürmeye devam eden ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ program yapımcısı ve sunucusu Müge Anlı; engelli ve ihtiyaç sahiplerini de sevindirmeye devam ediyor. Türk Sakatlar Derneği (TSD) Sakarya Şube Başkanı Sibel Özkal’ın kanalıyla Sakarya’daki ihtiyaç sahiplerini unutmayan Müge Anlı, 20 adet manuel tekerlekli sandalye yolladı. Daha önce de TSD Sakarya Şubesi’ne 100’e yakın akülü ve manuel tekerlekli sandalye yollayan Müge Anlı, Hendek Özel ÇOKŞEN Okulu’nda eğitim gören 200’e yakın öğrenciye ‘sevgi izi’ uygulamasına destek verirken, 12 adet de tekerlekli sandalye hediye etti. Müge Anlı, Sakarya dışında yine TSD Sakarya Şube Başkanı Sibel Özkal aracılığıyla Ağrı’ya 50 tekerlekli sandalye, hasta yatağı, hasta bezi, baston, şişme yatak yollayarak, çocuklara dağıtılmak üzere giyim malzemesi de gönderdi. TSD Sakarya Şube Başkanı Sibel Özkal, desteklerinden dolayı tüm engelliler adına Anlı’ya teşekkür etti. 

28 Kasım 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 662 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın