Günün Tarihi:22 Şubat 2019

Muhtarlardan istek var


Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman düzenlediği basın toplantısında Sakarya’ya yapılacak ikinci Üniversiteyi Erenler İlçesine istedi.

İlçe muhtarları ile birlikte dernek binasına açıklama yapan Süleyman, “Sakarya’mıza Türkiye’de ilk olacak olan Uygulamalı Birimler Üniversitesinin kurulma müjdesini veren başta Sakarya Milletvekillerimiz Sayın Mustafa İsen ve diğer vekillerimize Sakarya’mız adına çok teşekkür ediyorum. Bu Üniversitenin merkez binalarının kampüsünün Erenlere yapılmasının en önemli özelliği D-100 Karayolunun, Anadolu Otobanının Erenler İlçesinde olmasıdır. Böylece trafik yoğunluğunun şehir merkezi trafiğine ek bir yük getirmeyeceği aşikârdır. Tüm İlçelerden de ulaşımın Erenlere rahat olmasının da ayrıca değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum” dedi.

 

 

2 Aralık 2016 , Cuma Bu haber toplam 601 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın