Günün Tarihi:17 Ocak 2019

 

 

Bırakın bu işleri!


Sakarya’ya yapılacağı söylenen yeni üniversite ve bin yataklı hastanenin yeri konusunda AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ağırlığını koymalıdır.

Ortada bir şey yok

Sakarya’ya kurulacağı söylenen üniversite ve hastane konusunda henüz somut bir gelişme olmadığı gibi, üniversite konusunda yasa tasarısı bile yok. Hastane konusunda da Kalkınma Bakanlığı’nın onayı da yok.

 

Yer tartışması var

Buna karşılık AK Parti’nin ilçe belediye başkanları henüz somut bir gelişme olmayan üniversite ve hastane konusunda, “Bizim ilçemize kurulsun” tartışmaları başlattılar.

 

Kılıç, el koymalı

AK Parti Sakarya Teşkilatı’nın başkanı olarak İl Başkanı Fevzi Kılıç yer tartışmalarına son vermek ve boşuna vakit kaybını önlemek için olaya el koymalıdır.

 

Ortak toplantı

Kılıç, en kısa sürede gerek üniversite, gerekse hastanenin nereye kurulacağı konusunda milletvekilleri, belediye başkanları ve ilçe başkanları ile bir toplantı yaparak yer konusunda ortak bir karar verilmesini sağlayıp, gereksiz parti içi polemiklere son vermelidir.

2 Aralık 2016 , Cuma Bu haber toplam 706 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın