Günün Tarihi:26 Haziran 2019

Uygulama bugün başladı


Ferizli ve Söğütlü ilçelerine yolcu taşıyan halk otobüslerinin, şikayetler üzerine ayrılma isteklerini onaylayan UKOME kararına göre, bu sabah itibariyle her iki ilçe otobüsleri Karaağaç’taki İhsaniye Garajı’ndan kalkacak.

Orta Garaja son

Bugüne kadar tren yolu 1. geçitteki orta garajı kullanan Ferizli-Söğütlü halk otobüsleri artık her iki ilçeden ayrı ayrı kalkıp, Karaağaç Bulvarı’ndan dönüş yaparak İhsaniye Garajı’ndan yeniden ilçelere kalkış yapacak. Aynı şekilde daha önce Donatım Garajı’ndan kalkan Sinanoğlu otobüsleri de İhsaniye Garajı’na alındı.

Güzergahlar

Ferizli otobüsleri Karasu duble yolundan, Söğütlü araçları ise eski yoldan merkeze gelecek ve Karaağaç Kavşağı’nda yolcuları indirip garaja gidecekler. Her saat başı ise Ferizli’den kalkan bir araç Söğütlü’den geçerek merkeze gelecek ama her iki yönde de Söğütlü yolcusunu alamayacak. 

5 Aralık 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 849 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama