Günün Tarihi:20 Mart 2019

Öğretmenler sınavda


Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi, Asil Öğretmenliğe Geçiş Sınavı öncesi aday öğretmenler için deneme sınavı düzenledi. Yaklaşık 80 aday öğretmenin katıldığı sınav sonunda üyeler sendika yetkililerine teşekkür ettiler.

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, yaptığı açıklamada, Adapazarı merkezde gerçekleştirilen deneme sınavı için emeği geçen herkese teşekkür etti.

Atanmış öğretmenler için yapılan bu asil öğretmenliğe geçiş sınavını doğru bulmadıklarını belirten Mengen, "Ancak, bütün aday öğretmenlerin değerlendirileceği bir sınav olduğu için genel merkezimizin hazırlamış olduğu kitap ve deneme sınavları ile üyelerimizin akademik kariyerlerine katkı sağlıyoruz. Önümüzdeki hafta bir deneme sınavı daha düzenleyeceğiz. Daha önce de Müdür Başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı hazırlık kursları ve deneme sınavları yapmıştık. Eğitim-Bir-Sen olarak her zaman üyelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. 18 Aralık'taki sınava girecek olan tüm öğretmenlere başarılar dilerim" dedi.

 

7 Aralık 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 663 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın