Günün Tarihi:17 Temmuz 2019

SEDAŞ muhtarları dinledi


Arifiye Muhtarlar Derneği, SEDAŞ Dağıtım Direktör Vekili Dr. Ersan Şentürk ve Dağıtım Varlıkları Grup Müdürü Enver Aka ile bir araya geldi.

SEDAŞ Genel Müdürlüğü hizmet binasında muhtarların talep ve önerilerini ayrı ayrı dinleyen Dr. Ersan Şentürk, muhtarların mahalleleri ile ilgili dile getirdikleri dilekçelerini alarak konuların takipçisi olacağını söyledi. SEDAŞ’ın hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti için üzerine düşen görevleri yerine getirmek üzere ekipleri ile 7/24 sahada olduğunu ve yatırımlarını bu yıl daha da çok arttırdığını söyleyen Şentürk, sadece bu yıl içinde 22 bin direk dikildiğini, 75 bin yeni hizmet binasına ait bağlantı yapıldığını ve 2016 yılında 102 milyon TL yatırım yapıldığını belirtti. Muhtarlar toplantının oldukça verimli geçtiğini belirtirken, Dernek Başkanı Ahmet Kaymakçı, Şentürk’e kendilerine gösterdiği ilgi ve misafirperverlik sebebiyle teşekkür etti. 

28 Aralık 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 763 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama