Günün Tarihi:21 Eylül 2018

 

 

Wushuda madalya sevinci


Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Biriminin düzenlediği Wushu İl Birinciliği sona erdi.

Minik, Yıldız ve Gençler Kategorisinde kız-erkek okullu sporcuların mücadele ettiği müsabakalar sonrasında başarılı olan wushucular madalyalarına kavuştu.

 

Heyecan sona erdi

Sakarya Spor Salonunda yer alan Wushu Antrenman Salonunda yoğun katılım ile gerçekleşen Wushu İl Birinciliği renkli görüntüler ile tamamlandı. Müsabakaların ardından derece yapan sporculara madalyalarını Türkiye Wushu Federasyonu İcra Kurulu Başkanı Abdurrahman Akyüz, Antrenör Fatma Akyüz, wushu hakemleri ve diğer yöneticiler takdim etti. Müsabakalar sonunda  Wushucular Fatma Akyüz’e sürpriz doğum günü yaptılar.

 Müsabaka Sonuçları

01.09.2006-2010 Doğumlu KIZ-ERKEK

(İlkokul kademesi) Minikler Taolu Sonuçları

Nanquan 20 form bayan

1.Zeynep Azra Özen

2.Beril Mercan

3.Ayşe Beril Berber

(Özel Adabilim Okulları)

Nanquan 32 form bayan

1.Macide Gülçin Kocaarslan

2. Zümra Kara

(Özel Adabilim Okulları)

Taichiquan 20 form bayan

1.Hacer Zeynep Cafer (Atatürk İlkokulu)

2. Duygu Işık (Özel Şahin Okulları)

3. Ayşe Sina Coşkun

(Şehit Ahmet Akyol İlkokulu)

Jıan shu 32 form bayan

1.Ayşe Sude Akyüz

(Özel Adabilim Okulları)

2.Zeynep Çakmak

(Özel Enka Okulları)

3.Zeynep Nur Alptekin

(Mehmet Zorlu İlkokulu)

3.Zeynep Erba Birinci

(Özel Adabilim Okulları)

Taichijian 20 form bayan

1.Ceyrin Çokhamur

(Bahçelievler Gazi İlkokulu)

2.Ayşe Sina Coşkun

(Şehit Ahmet Akyol İlkokulu)

3.Fatma Zehra Atlı

(Özel Adabilim Okulları)

Qiangshu 32 form bayan

1.Eslem Rana Çelik (Erenler İlkokulu)

2.Kevser Lina Çapoğlu

(Özel Erenler Güneş Okulu)

Changquan 20 form bayan

1.Zeynep Çakmak (Özel Enka Okulları)

2. Zeynep Nur Alptekin (Mehmet Zorlu İlkokulu)

3. Azra Eğilmez (Mehmet Zorlu İlkokulu)

3. Hilal Kora (Türk-İş İlkokulu)

Changquan 32 form bayan

1.Ayşe Sude Akyüz

2.Amina Zümra Çoban

3.Zehra Kelebek

(Özel Adabilim Okulları)

Taichiquan 32 form bayan

1.Ecrin Çokhamur (Bahçelievler Gazi İlkokulu)

1. Ceyrin Çokhamur (Bahçelievler Gazi İlkokulu)

2. Cansu Işık (Özel Şahin Okulları)

Dao shu 32 form bayan

1.Azra Eğilmez (Mehmet Zorlu İlkokulu)

2. Reyyan San (Özel Adabilim Okulları)

Taichijian 32 form bayan

1.Ecrin Çokhamur        (Bahçelievler Gazi İlkokulu)

2.Hacer Zeynep Cafer (Atatürk İlkokulu)

3.Ebrar Sena Çelik (Erenler İlkokulu)      

Changquan 20 form erkek

1. Cenker Kora (Türk-İş Ortaokulu)

2. Ömer Asaf Şenol (Şehit Mustafa Özen İlkokulu)

2. Tahir Eker (Özel Adabilim Okulları)

 

01.09.2002-2006 Doğumlu KIZLAR

 (Ortaokul kademesi) Taolu Sonuçları

Taichiquan 32 form bayan

1. Zeynep Gül Yahyaoğlu (Kazım Karabekir Ortaokulu)

2. Nil Hayat Özüpek (Ozanlar Ortaokulu)

3. Yağmur Sare Çelikten (Sabihahanım Ortaokulu)

3. Şevval Efe  (Özel Beş Sekiz Ortaokulu)

Nandao 32 form bayan

1.Yağmur Şişman (Özel Şahin Okulları)

Taichijıan 32 form bayan

1.Zeynep Gül Yahyaoğlu (Kazım Karabekir Ortaokulu)

2.Nil Nayat Özüpek  (Ozanlar Ortaokulu)

3.Yağmur Sare Çelikten (Sabihahanım Ortaokulu)     

Changquan 32 form bayan

1. Hilal Feyza Çapoğlu (Özel Ada Bilim Ortaokulu)

2. Şevval Kuloğlu         (Nuri Bayar Ortaokulu)

3. Hatice Gül Coşkun (Nuri Bayar Ortaokulu)

Jianshu 32 form bayan

1.Hilal Feyza Çapoğlu (Özel Ada Bilim Ortaokulu)

2.Şevval Efe  (Özel Beş Sekiz Ortaokulu)

3.Hilal Akdağ (75. Yıl Ortaokulu)

Qiangshu 32 form bayan    

1. Hilal Feyza Çapoğlu (Özel Ada Bilim Ortaokulu)

2.Zeynep Gül Yahyaoğlu (Kazım Karabekir Ortaokulu)

Nangun  32 form bayan

1.Yağmur Şişman (Özel Şahin Okulları)

Gun shu 32 form bayan

1.Şevval Kuloğlu (Nuri Bayar İ.H.O.)

1.Hatice Gül Coşkun (Nuri Bayar İ.H.O.)

2.Nil Hayat Özüpek (Ozanlar Ortaokulu)

Nanquan 32 form bayan

1.Yağmur Şişman (Özel Şahin Okulları)

Daoshu 32 form bayan

1. Şevval Kuloğlu         (Nuri Bayar İ.H.O.)

2. Hatice Gül Coşkun (Nuri Bayar İ.H.O.)

3. Zeynep Yığma (75. Yıl Ortaokulu)

3. Nezaket İrem İhtiyar (M.Akif Aydın İ.H.O.)

 

01.09.2002-2006 Doğumlu ERKEKLER

(Ortaokul kademesi) Taolu Sonuçları

Nan dao 32 form erkek

1.Cemal Fatih Ünal (Ahmet Akkoç Ortaokulu)

2. Enes Çakmak (Özel Enka Ortaokulu)

Qıangshu 1.guıdın erkek

1.Ali Mirza Can Şişman (Hakkı Demir Ortaokulu)

Nangun 32 form erkek

1. Cemal Fatih Ünal (Ahmet Akkoç Ortaokulu)

2. Enes Çakmak (Özel Enka Ortaokulu)

Nan dao 1.guıdın erkek

1.Kadir Burhan Şenkol (Sabiha Hanım O.O.)

Changquan  32 form erkek

1.Ahmet Taha Keskin (Nuri Bayar İ.H.O.)

2.Galip Keskin (Nuri Bayar İ.H.O.O.)

Changquan 1.guıdın erkek

1.Ali Mirza Can Şişman (Hakkı Demir Ortaokulu)

Dao shu  32 form erkek

1.Galip Keskin (Nuri Bayar İ.H.O.O.)

Nangun 1.guıdın erkek

1.Kadir Burhan Şenkol (Sabiha Hanım O.O.)

Gun shu 32 form erkek

1.Galip Keskin (Nuri Bayar İ.H.O.O.)

Qiang shu  32 ve Jianshu 32 form erkek

1.Ahmet Taha Keskin (Nuri Bayar İ.H.O.O.)

Nanquan  32 form erkek

1. Cemal Fatih Ünal (Ahmet Akkoç O.O.)

2. Enes Çakmak (Özel Enka O.O.)  

Nanquan 1.guıdın erkek

1.Kadir Burhan Şenkol (Sabiha Hanım Ortaokulu)

Taijijıan 1.guıdın erkek

1.Ali Mirza Can Şişman (Hakkı Demir Ortaokulu)

 

1999-2002 Doğumlu KIZLAR

(Lise kademesi) Taolu Sonuçları

Qiangshu 2.3. ve Cahngquan 2.3. Guıdın bayan

1.Elif İtak (Adapazarı Mes. ve Tek. And. Lisesi)

Taichiquan 32 form bayan

1.Zehra Yardımcıoğlu (Vali Mustafa Büyük İ.H.L.) 

2.Şevval Sultan Özüpek (Hacı Zehra Akkuş Kız And.L.)

Dao shu 32 ve Gun shu 32 form bayan

1. Zeynep Makbule Akyüz (Özel Adabilim Anadolu Lisesi)

Changquan 32 form bayan

1.Zeynep Makbule Akyüz (Özel Adabilim Anadolu Lisesi)

2.İnci İnci (Özel Mefkure Temel Lisesi)

Jıan shu 2.3. Guıdın bayan

1.Elif İtak (Adapazarı Mes. ve Tek.And.Lisesi)

Taichiquan 1.guıdın bayan

1.Zeynep Naz Kahraman (Vali Mustafa Büyük And. İ.H.L.)

Taichijian 32 form bayan

1. Şevval Sultan Özüpek (Hacı Zehra Akkuş Kız And. L.)

2. Zehra yardımcıoğlu (Vali Mustafa Büyük İ.H.L.)

Qiang shu 1. Guıdın  bayan

1.Zehra Yardımcıoğlu

2.Zeynep Naz Kahraman

(Vali Mustafa Büyük İ.H.L.)

Taichijian 1. Guıdın bayan

1. Zeynep Naz Kahraman

(Vali Mustafa Büyük İ.H.L.)

 

1999-2002 Doğumlu ERKEKLER

(Lise kademesi) Taolu Sonuçları

Dao shu 1.guıdın erkek

1. Dursun Ali Çapoğlu (Özel Adabilim Anadolu Lisesi)

Taichijıan 1.guıdın erkek

1.Muzaffer Tarık Afacan (Adapazarı Anadolu İ.H.L.)

2.Muhammed Muaz Köse (Özel Adabilim Anadolu Lisesi)

Nangun 2.3.guıdın erkek

1.Ahmet Serdar Yıldırım (Özel Adabilim Anadolu Lisesi)

Nangun  1.guıdın erkek

1.Mustafa Bedirhan Çapoğlu (Sakarya Spor Lisesi)

Gun shu 32 form erkek

1. Muzaffer Tarık Afacan (Adapazarı Anadolu İ.H.L.)

Taichiquan  1.2.3.guıdın erkek

1. Muhammed Muaz Köse (Özel Adabilim Anadolu Lisesi)

Jıan shu  1 ve Changquan  1.guıdın erkek

1. Necmettin Erbakan Akyüz (Özel Adabilim Anadolu Lisesi)

Nandao 2.3.  ve Nanquan  2.3.guıdın erkek

1.Ahmet Serdar Yıldırım (Özel Adabilim Anadolu Lisesi)

Gun shu  ve 1.Taichiquan 1.guıdın erkek

1.Dursun Ali Çapoğlu (Özel Adabilim Anadolu Lisesi)

Qiangshu  1.guıdın erkek

1.Necmettin Erbakan Akyüz

2.Muhammed Muaz Köse

(Özel Adabilim Anadolu Lisesi)

 

 

 

 

 

 

8 Ocak 2017 , Pazar Bu haber toplam 904 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın