Günün Tarihi:19 Aralık 2018

 

 

2017’de daha fazla hizmet


2016 yılında Ferizli İlçe Devlet Hastanesi’nde 15 birimde 143 bin 104 işlem yapıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Hastane Müdürü Durmaz, bu yıl hasta memnuniyeti için daha çok çalışacaklarının altını çizdi.

Hastane doldu

Ferizli İlçe Devlet Hastanesi Müdürü Muhammet Durmaz, Ferizli İlçe Devlet Hastanesine acil olarak 74 bin 532 kişi için işlem yapıldığını açıkladı. Hastanenin çok sayıda hastaya hizmet verdiğini belirten Durmaz, Aile hekimliğine 21 bin 115 kişinin, Çocuk Polikliniğine 2 bin 158 kişinin, Dahiliye Polikliniklerine ise 13 bin 967 kişinin işlem yaptırdığını bunun dışında Fizik Tedavisi, Göz Polikliniği, Kadın Doğum, Psikiyatri Poliklinikleri ile birlikte 143 bin 104 kişinin hastaneye başvurduğunu belirtti.

Memnuniyet önemli

2016 yılında hastane hizmetlerini daha üst seviyeye çıkarma adına çalışmalar yaptıklarının altını çizen Durmaz, kan alma odası, doğum odası ve psikiyatri odası yapıldığını söyledi. Hasta yakınlarının isteği üzerine ise hastaneye mescit açarak vatandaşların namazlarını rahat bir şekilde kılmalarını sağladıklarını da belirten Durmaz, “ Benim ve çalışanlarımızın tek hedefi hastanemize gelen vatandaşlarımızın dönerken aldıkları hizmetten memnun olmalarını sağlamak. Hamdolsun ki bu güne kadar yapılan hizmetlerden hayati bir şikâyet almadım, yapılan şikâyet ve önerileri ise çözüme kavuşturduk” ifadelerini kullandı. 

8 Ocak 2017 , Pazar Bu haber toplam 510 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın