Şehitleri unutmadık9 Ocak 2017, Pazartesi

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca 81 ilde eş zamanlı düzenlenen Sarıkamış Şehitleri’ni 102. Anma Programı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik Merkezi işbirliği ile geniş katılım halinde gerçekleştirildi.

Yürüyüş yapıldı

Kent Park’ta yüzme havuzunun önünde toplanan protokol mensupları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, gençler ve sporcular birlikte Yorgalar Mezarlığı’na giderek şehitlikte İstiklal Marşı okudular. Ardından şehitlerin ruhuna Kur’an tilaveti yapıldı. Yürüyüş yapılan dua ile sonlandı ve ardından yürüyüşe katılanlara atkı, bere, eldiven ve sıcak çorba ikramı yapıldı.

Protokol ve sporcular

Sarıkamış Şehitleri’ni 102. Anma Programı’na, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Gençlik Merkezi Müdürü Ali İhsan Çokan, okul sporları tertip komitesi üyeleri, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Yaşar Zımba, Genel Sekreter Neşet Çakır, SASKF yöneticisi Uğur Kobaş, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, spor branş antrenörleri, sporcular ve futbol adına ise sadece BAL temsilcimiz  Kırkpınarspor takımı tam kadro katıldı. (Suat Beyenal)

Bu haber toplam 744 defa okundu.

Resim Galerisi