Günün Tarihi:21 Ekim 2018

 

 

Şahinli yazarlar Milli Eğitim’de


Sakarya Özel Şahin Anadolu Lisesi’nin, ‘Genç Şahinler’ adlı okul dergisinin yazar grubu, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Söyleşi yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Kuntoğlu ile 2 saat süren söyleşide, Sakarya’ da eğitim, ilimizin başarısı, eğitimle ilgili projeler, ülke gündemi gibi pek çok alanda paylaşımlarda bulunuldu.

Genç, dinamik ve başarılı bir öğrenci grubuyla mesai bitimine yakın yapılan sohbet, İl Milli Eğitim Müdürü Kuntoğlu tarafından,  “günün en hoş dakikalarıydı” diye yorumlanması öğrencileri mutlu etti.

Yüz güldüren okul

Kuntoğlu,  Şahin Okulları’nın başarısını yakından takip ettiğini özellikle sınavlarda Sakaryamız’ın  yüzünü güldüren en önemli okul olduğunu belirterek, “Pek çok projede  Şahin Okulları ile beraber hareket ediyoruz. Desteklerinden dolayı okul yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

16 Ocak 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 628 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın