Günün Tarihi:26 Nisan 2019

‘Birlikte çalışmaya hazırız’


Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SSMMMO) Başkanı Ertuğrul Kocacık, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Ziyaret ettiler

MÜSİAD Sakarya Şube Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, işbirliği konuşuldu. Sakarya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası olarak, Sakarya’nın sorunları, mali, vergi ve üye işadamlarına ve muhasebelerine yönelik eğitimler konusunda kendileri için yapabilecek her noktada MÜSİAD Sakarya Şubesi ile birlikte çalışmaya hazır olduklarını vurgulayan Oda Başkanı Ertuğrul Kocacık, “Biz meslek grubu olarak aslında MÜSİAD’la iç içeyiz. Sizlerle birçok ortak noktamız var. Bizlerin sorunu sizlerin de sorunudur” diye konuştu.

Bakana dosya

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun, “MÜSİAD olarak sizlerle birlikte çalışacağız. 10-11 Şubat’ta MÜSİAD Tekirdağ’da gerçekleşecek ve Maliye Bakanı Naci Ağbal’ın da katılacağı GİK Toplantısı’na katılacağız. Burada katılacak her şube, bakana kendi ilinin sorunlarıyla dosya sunacaktır” dedi. Coşkun, Sakarya olarak bakana verecekleri ‘Maliye Politikaları Sorun ve Çözüm Önerileri’ ile ilgili dosyanın hazırlanmasında bu işi en iyi bilen Sakarya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’ndan bir rapor hazırlanmasını talep ettiklerini belirtti. Coşkun, ayrıca bu nazik ziyaretleri için Sakarya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ertuğrul Kocacık ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

20 Ocak 2017 , Cuma Bu haber toplam 629 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama