Günün Tarihi:22 Mart 2019

Akademi’de perdeler kapanıyor


325 öğrencinin eğitim gördüğü Serdivan Çocuk Akademisi, “Çocuk Gözünden Doğa” sergisi ile dönem kapanışını yapıyor.

Eğitime ara

Akademi öğrencileri, dönem sonu etkinliği kapsamında düzenlenecek olan “Çocuk Gözünden Doğa” sergisinde, 12 haftalık eğitimleri boyunca hayat verdikleri eserlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Konu ile ilgili Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nden yapılan açıklamada, bugün saat 14.00’te Akademi Meydanı’nda gerçekleşecek olan etkinliğe isteyen herkesin katılabileceği belirtildi.

12 farklı eğitim

Bilimden sanata, resimden karikatüre, temel dini bilgilerden zeka oyunlarına kadar 12 farklı kulüpte eğitim gören öğrenciler, dönem sonu etkinliği kapsamında Akademi Meydanı’nda sahne almaya hazırlanıyor. Öğrenciler, Itri ve Dede Efendi gibi musikiye yön veren birçok sanatçının eserlerini tambur, kanun, keman ve bendir gibi enstrümanlarla koro halinde seslendirerek talim ediyorlar.

21 Ocak 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 583 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın