Günün Tarihi:14 Aralık 2018

 

 

Dostlar yemekte buluştu


Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi’nin güler yüzlü ve neşeli üyesi Deniz Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Bıçakçılar, yakın dostlarını Evin Park’ta düzenlediği akşam yemeğinde ağırladı.

Yemeğe MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri, MÜSİAD Sakarya Şubesi Kurucu Başkanı ve Kızılay Genel Başkan Vekili Ahmet İşgüzar, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, MÜSİAD 2. Dönem Sakarya Şube Başkanı Mehmet Aracı, MÜSİAD 3. Dönem Sakarya Şube Başkanı Necati Atalay, MÜSİAD 5. Dönem Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç, Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Yılgenci ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Nadir Öztürk ile işadamları katıldı. Davetlilerle tek tek ilgilenen İşadamı İrfan Bıçakçılar, dostlarıyla bir arada olmaktan dolayı memnuniyetini dile getirerek herkese teşekkür etti.

25 Ocak 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 617 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın