Günün Tarihi:19 Mart 2019

Erdoğan sevgisini saça kazıdı


Adapazarı’nda berberlik yapan Hayati Kutlu, referanduma sunulması beklenen anayasa değişikliğine desteğini ifade etmek için rızasını aldığı müşterisinin saçına, "Başkan RTE Evet" yazısını kazıdı.

Anayasa değişikliğine destek vermek amacıyla çeşitli grupların sosyal medyada başlattığı girişime benzer bir destek de Sakarya'daki berberlerden geldi. Adapazarı’nda berberlik yapan Hayati Kutlu, iznini aldığı müşterisinin saçına "Başkan RTE Evet" yazısını kazıdı.

Kutlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, referandumda anayasa değişikliği teklifine "evet" diyeceklerini belirterek, "Tüm halkımızı 'Evet' demeye davet ediyoruz. En hayırlısı bu." diye konuştu.  Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Veysel Yıldız da referandumda "Evet" oyu kullanacaklarını, burada da bunun bir başlangıcını yaptıklarını anlattı.  Bu akımın kent genelinde yayılmasını istediklerini vurgulayan Yıldız, "Kimse şaşırmasın. Bundan sonra sokakta birilerinin saçında 'Başkanlığa evet' yazısı görürlerse bilsinler ki o Sakaryalı." ifadesini kullandı.

 

26 Ocak 2017 , Perşembe Bu haber toplam 687 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın