Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

Moral etkinliği


Vatandaşların memnuniyetini arttırmak ve kaliteli hizmet sunumunu sağlamak adına yaptıkları özverili çalışmalar dolayısı ile Kaynarca İlçe Devlet Hastanesi yönetimi, bünyesinde çalışan şirket personeline moral etkinliği düzenledi.

Kaliteli hizmet

Etkinliğe, Başhekim Dr. Aysun Atakay, İdari ve Mali İşler Müdürü Murat Koçsoy ile hastane bünyesinde çalışan şirket personeli katıldı. Çalışmalarından dolayı personellere teşekkür eden Başhekim Atakay, “Sağlık hizmeti sunumunda vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırmak ve kaliteli hizmet sunumunu sağlamak adına yaptıkları özverili çalışmalardan ve katkılardan dolayı çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Yıl içerisinde belirli günlerde sağlık hizmeti sunan tüm personele yönelik özel günler bulunmasına rağmen, sağlık hizmet sunumunun temel taşlarından olan şirket personellerine yönelik özel bir gün maalesef yok” dedi.

Her yıl kutlanacak

Yönetim olarak şirket personellerinin yoğun çalışma ve emeklerine bir nebze teşekkür edebilmek ve onlara moral vermek adına bu etkinliği tertip ettiklerini ifade eden Atakay, “Bu etkinliği kendi bünyemizde geleneksel hale getirmek için her yılın Ocak ayının 24ncü günü şirket personeli arkadaşlarımız ile bir araya gelerek bu etkinliği sürdürmeye karar verdik” ifadelerini kullandı. Etkinlik pasta kesilmesi ile sona ererken, Kaynarca İlçe Devlet Hastanesi bünyesinde çalışan şirket personeli bu özel etkinlikten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, hastane yönetimine teşekkür etti. 

27 Ocak 2017 , Cuma Bu haber toplam 567 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın