Günün Tarihi:19 Eylül 2019

Kentsel dönüşüm eğitimi


Adapazarı Belediyesi İmar Şehircilik Müdürlüğü, Yapı Kontrol ve Emlak İstimlâk Müdürlüğü personeline hafta sonunda 1 günlük eğitim verildi.

Adapazarı Belediyesi Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Deverenli tarafından personele yönelik organize edilen seminerde, Planlı Alanlar TİP İmar Yönetmeliği, İmar Kanunu, Kentsel Dönüşüm ve karşılaşılan sıkıntılar ile çözüm yolları konulu eğitim verildi. Eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Ankara Altındağ Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Yardımcısı ve Türkiye Belediyeler Birliği Yapı Komisyonu Başkanı Abdurrahman Keleş, mevzuat takibi ve hâkimiyet, işini bilerek yapmak ve ortak hareket etmek konusuna dikkat çekerek, “Müteahhitler, Proje Müellifleri ve Yapı Denetim firmaları ile periyodik bilgilendirme toplantıları yapılarak iletişim sağlanmalıdır. Ülkemizde yapılaşma hızla artıyor. Binaların daha sağlam, estetik ve planlı yapılması için betonarme projelerin detaylı olarak ele alınması gerekiyor” dedi.

31 Ocak 2017 , Salı Bu haber toplam 677 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU