Günün Tarihi:26 Eylül 2018

 

 

Bu gençler harika


Sakaryalı iki öğrenci hem çektikleri kısa filmle, hem de internet ortasındaki tiyatro oyunlarıyla dikkat çekiyorlar.

Fenomen ikili

Sezginler Turizm Otelcilik ve Meslek Lisesi 11. Sınıf Öğrencileri Ferdi Üleç ve Sezer Yonca, amatörce başladıkları kısa film çekimlerinde bir hayli yol aldılar. Sosyal sorumluluk projeleri üreten gençler, Youtube kanalı başta olmak üzere sosyal medyada adeta arkadaşları arasında fenomen oldular. 1 ile 5 dakika arasında anlamlı videolar çekerek, önemli mesajlar veren iki genç, kendilerine uzanacak olan sponsorları ve destekleri bekliyorlar. 

Coş’la buluştular

Ayrıca yine sosyal medya kanalları üzerinden tiyatro oyunları da sergileyen gençler, bir süre önce Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş ile bir araya gelerek hem projelerini, hem de yaptıkları çalışmaları anlatma imkanı buldular. 

3 Şubat 2017 , Cuma Bu haber toplam 664 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın