Günün Tarihi:22 Ağustos 2019

Fedakarlığa hazırız


Ülkücülerle bir araya gelen Ülkü Ocakları İl Başkanı Mete Çakı, “Dün olduğu gibi, bugün de ülkücü hareket vatanı için her türlü fedakarlığa hazırdır” dedi.

İstişare

Geçen ay göreve gelen Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Mete Çakı, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.  Ülkücülerle bir araya gelen Çakı, Ferizli Ülkü Ocakları Başkanı Erkan Kocakan, Karasu Ülkü Ocakları Başkanı Kadir Şentürk, Kocaali Ülkü Ocakları Başkanı Adnan Arar, Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Kalk ve Akyazı Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu’nu ziyaret etti. İade-i ziyaretlerle ülkücüler istişare yapma fırsatı buldu.

Ülkücüler dimdik

Ocak hizmet binalarında ülkücülerle bir araya gelerek sohbet eden Mete Çakı, “Hep birlikte vatan, millet ve bayrak sevgisiyle ülkemizin geleceği için dimdik durmak, çalışmak zorundayız. Ülkücülük vatanın bölünmez bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliği, kutsal değerler için, bayrağımızın inmemesi ve ezanımızın dinmemesi için mücadeledir. Dün olduğu gibi, bugün de ülkücü hareket vatanı için her türlü fedakarlığa hazırdır” ifadelerini kullandı.  

3 Şubat 2017 , Cuma Bu haber toplam 1305 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama