Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

Akyazı artık mobilde


Akyazı Belediyesi vatandaşlara anlık hizmet verecek olan mobil uygulamayı hizmete sundu. Uygulama sayesinde zaman ve mekâna bağlı kalmaksızın vatandaşlar şikâyetlerini ve isteklerini bildirebilecek.

Anlık hizmet

Akyazı Belediyesi mobil uygulama ile çek gönder, E-Belediye, projeler, Web TV, Haberler, Akyazı Kent Rehberi özellikleri vatandaşların hizmetine sunuldu. Uygulamada bulunan çek gönder özelliği, ilgili birime anlık fotoğraf gönderimi sağlıyor. E-Belediye özelliği ile belediye hizmetleri mobil uygulamadan alınabilecek.

Uygulamanın özellikleri

Projeler özelliği ise vatandaşların, Akyazı Belediyesi’nin devam ettirmekte olduğu projelerini Akyazı haritası üzerinden ne durumda olduğunu detaylı bir şekilde görebilecekler. Web TV özelliği ile web ortamında yüklenen video haberleri, haberler kısmında ise Akyazı Belediyesi sitesine girilen anlık haber takibi yapılabilecek. Daha önce Google Play Store’den android telefonlara yüklenebilen sistem şimdi de App Store’den iPhone model telefonlara da indirilebilecek.

Vatandaş memnun

Uygulamanın çok güzel olduğunu ifade eden vatandaşlar, “Biz gelişen bir ilçeyiz, her anlamda dünyaya ve gelişen teknolojiye ayak uydurmamız lazım. Belediyemizin hizmete sunduğu bu uygulama bizleri memnun etti. Her türlü gelişmeyi hızlı bir şekilde oturduğumuz yerden öğrenebilme imkânına kavuştuk” diye konuştular. 

5 Şubat 2017 , Pazar Bu haber toplam 506 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın