Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

Kaynarca filosu güçlendi!


Kaynarca Belediyesi, araç filosuna 6 yeni aracı daha ekleyerek güçlendirdi. Yeni alınan 2 adet kamyon, 2 adet silindir, 1 adet grayder ve 1 adet otobüs ilçede hizmet verecek.

Hizmet kalitesi

“İlçemize en iyi hizmeti vermek için araç filomuzu genişletmeye devam ediyoruz” diyen Belediye Başkanı Zeynur Özel, yeni alınan araçların önünde Kaymakam Kemal Şahin ve belediye personelinin katılımı ile kurban kesti. Yeni alınan araçlar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Zeynur Özel, hedeflerinin Kaynarca’da hizmet kalitesini daha da arttırmak olduğunu dile getirdi.

Günün ihtiyaçları

Belediyecilik anlamında araç ve gereçlerin önemine dikkat çeken Başkan Özel, “İlçemizde hizmetlerin daha kaliteli yürümesinde bütün ekipmanlarımızın günün ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olması gerekmektedir. Bu yüzden araç filomuzu genişlettik, yeni araçlarımız ilçemize hayırlı olsun” dedi. 

7 Şubat 2017 , Salı Bu haber toplam 634 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama