Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

Muhtarlar sorunlarını anlattı


Yeni Kaymakam Alper Balcı’ya ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan Kocaali Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Erdoğan, yeni kaymakama ilçenin eksikliklerini anlattılar.

‘Onure olduk’

Kocaali Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Erdoğan, Kocaali’ye yeni atanan Kaymakam Alper Balcı’yı ziyaret etti. Yeni kaymakamın ilçenin sorunları ile çok yakından ilgilendiğini dile getiren Kocaali Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Erdoğan, “Biz ziyarette ilçemizin sorunlarını dile getirdik. Bize birlikte çalışma önerisinin yanı sıra bir adet dernek odası ve bir adet de toplantı salonu tahsis etti. Muhtarlar derneği olarak çok onure olduk. Birlikte ilçemiz için güzel işler yapacağız” diye konuştu.

Devlet ciddiye alıyor

Muhtarlara önem ve değer verdiğini dile getiren Kaymakam Balcı, “Onlar benim ekip arkadaşlarım gibidir. Onların sayesinde ilçemizin eksiklerini daha iyi görebilme fırsatı bulabiliyorum. Biz her zaman her sorundan haberdar olamıyoruz, ama onlar vatandaşlarla iç içe her sorundan haberdar olabiliyorlar. Biz de onların vesilesi ile halkımızın sorunlarına çözüm getirebiliyoruz.  Muhtarlarımızı devletin başı ciddiye almış, benim ciddiye almamam söz konusu bile olamaz” dedi.

8 Şubat 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 584 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın