Günün Tarihi:21 Kasım 2017

 

 

Geleceğin pehlivanları mindere çıktı


Sapanca Spor Salonu’nda nefesleri kesen minder mücadelesinde ödüller dağıtıldı

Miniklere

minder

adeta

dar geldi

Sapanca Atatürk Spor Salonu’nda yapılan Küçük-Minik ve Büyük-Minikler Serbest, Grekoromen Güreş İl Seçmeleri sona erdi.

Nefes nefese

11-13 Yaş ve 14-15 Yaş Serbest ve Grekoromen Stil’de yapılan Güreş İl Seçmeleri Müsabakaları nefesleri kesti. Müsabakaları yakından takip eden Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, “Sapanca Spor Salonu’nda düzenlenen Sakarya Güreş Şampiyonası’na katılan tüm sporculara başarılar dilerim” dedi. Müsabakalar sonrasında ise başarılı olan sporcular madalyaları verildi.

2 gün sürdü

Güreş İl Temsilcisi Secati Eker; “Sapanca’da yapılan Küçük-Minik ve Büyük-Minikler Güreş Müsabakalarımız sona erdi. 2 gün süren müsabakalar sonrasında başarılı olan sporculara madalyalarını takdim ettik. Bizlere her zaman destek veren Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’e teşekkür ediyoruz” dedi.   Haber: Abdullah CAN

 

14-15 Yaş Serbest Müsabaka sonuçları

--------------------

29-32 kg.

1-Yasin Karagöz (Akyazı)

2-Berat Keskin (Ferdi)

35 Kg. 1-Taner Algan (Akyazı)

38 Kg.

1-Erhan Algan (Akyazı)

2-Alper Kılınç (Akyazı)

42 Kg.

1-Yusuf Sayılı (Akyazı)

2-Osman Akyol (Akyazı)

3-Sinan Özsoy (ASAD)

3-Şahin Özkan (Erenler)

47 Kg.

1-Emirhan Yalçınkaya (Erenler)

2- Talha Öztürk (Pamukova)

3-Fuat Bayraktar (Ferdi)

3-Bekir Yılmaz (Ferdi)

53 kg.

1-Muhammed Talha Başar (Akyazı)

2-Ahmet Bahadırlar (Pamukova)

3-Yusuf Yiğit Cebeci (Ferdi)

59 Kg.

1-Yunus Emre Beşir (Akyazı)

2-Semih Karagöz (Erenler)

3-Mehmet Emin Gül (Akyazı)

3-Hüseyin Duhan Yazıcı (Akyazı)

66 kg.

1-Oğuzhan Yılmaz (Ferdi)

2-Muhammed Ali Ceylan (Akyazı)

3-Mehmet Akif Keskin (Akyazı)

73 kg.

1-Hasan Albayrakoğlu (Akyazı)

2-Abdurrahim Mutlu (Erenler)

3-Recep Baki Hikmet (Ferdi)

3-Yusuf Bakla (Pamukova)

85 kg.

1-Haluk Atmaca (Akyazı)

2-Enes Çetinkaya (Erenler)

3-Yavuzhan Duman (Akyazı)

3-Muh.Oğuz Aydın (Pamukova)

100 kg.

1-Emirhan Tekin (Erenler)

2-Ömer Faruk Aydın (ASAD)

3-Muhammed Akçay (Erenler)

14-15 Yaş Grekoromen müsabaka sonuçları

29-32 kg.

1-Özkan Coşkun (Hendek)

2-Berat Keskin (Ferdi),

35 kg. 1-Recep Cihan Ölçer (Ferdi)

38 kg.

1-Berat Büyüktazim (Hendek)

2-Ömer Bekis (Ferdi)

42 kg.

1-Ömer Faruk Başar (Hendek)

2-Osman İlaslan (Ferdi)

3-Abdülkadir Birinci (Hendek)

3-Sinan Özsoy (ASAD)

47 kg.

1-Görkem Erdoğan (Hendek)

2-Hazım Ölçer (Ferdi)

3-Ekrem Erdem (Hendek)

3-Fuat Bayraktar (Hendek)

53 kg.

1-Eray Pilavcı (Hendek)

2-Yusuf Şahin (Ferdi)

3-Ali Haydar Özbakır (Ferdi)

3-M.Emin Özen (Ferdi)

66 kg.

1-Oğuzhan Yılmaz (Ferdi)

2-M.Semih Büyükçınar (ASAD)

3-Şerafettin Yılmaz (Hendek)

3-Alparslan Solak (Pamukova)

73 kg. 1-Erhan Kuş (Ferdi)

85 kg.

1-Ertuğrul Civelek (ASAD)

2-Emre Öztürk (Ferdi)

3-M.Oğuz Aydın (Pamukova)

 

3-M.Mustafa Akbaba (Ferdi)

100 kg. 1-Ö.Faruk Aydın (ASAD)

11-13  Yaş Serbest Müsabaka sonuçları

29 kg.

1-Yuşa Beşir (Akyazı)

2-Emirkan Zırın (Ferdi)

3-Bilal Erdem (Akyazı)

3-M.Akif Özsoy (Ferdi)

32 kg.

1-Yasin Karagöz (Akyazı)

2-Doğukan Can Çeçen (Ferdi)

3-Eren Demirsel (ASAD)

35 kg.

1-Taner Algan (Akyazı)

2-Yaşarcan Çeçen (Akyazı)

3-Adem Kaya (Akyazı)

3-M.Semih Bakkaloğlu (ASAD)

38 kg.

1-M.Ahmet Gül (Akyazı)

2-Alper Kılınç (Akyazı)

3-M.Ensar Kut (Akyazı)

42 kg.

1-Abdurrahman Mutlu (Erenler)

2-Emre Duman (Sapanca)

47 kg.

1.Mehmet Memi (Sapanca)

2-Melih Uygun (Akyazı)

3-Kaan Teke (Pamukova)

3-Hasan Efe Şener (ASAD)

53 Kg.

1-Harun Saat (ASAD)

2-Abdülkadir Çetin (ASAD)

3-Bekirhan Kağan Şen (Erenler)

3-Alperen Yazıcı (Akyazı)

59 kg.

1-M.Emir Duman (Akyazı)

2-Yiğit Erdoğan (Ferdi)

3-Burakcan Yuz (Ferdi)

3-Emir Tuğra Dayal (Ferdi)

66 kg.

1-Mümincan Aygün (Akyazı)

2-Bünyamin Düzcan (Akyazı

3-Mücahit Kol (ASAD)

75 kg.

1-M.Ali Atuk (Erenler)

2-F.Mervan Başer (Akyazı)

3-M.Talha Başer (Akyazı

3-Ferhat Virdil (Ferdi)

11-13 Yaş Grekoromen Müsabaka sonuçları

29 kg.

1-Özkan Coşkun (Hendek)

2-Emirhan Zırın (Ferdi)

3-M.Akif Özsoy (Ferdi)

32 kg.

1-Cemal Öztürk (Hendek)

2-Taha Yağcıoğlu (Ferdi)

3-Eren Pilavcı (Ferdi)

35 kg.

1-Hasan Efe Aykırı (Hendek)

2-Eren Demirsel (ASAD)

3-M.Semih Bakkaloğlu (ASAD)

38 kg 1- Efe R.Temizce (Hendek)

42 kg.1-Abdulkadir Birinci (Hendek)

47 kg.

1-Efe A. Karakaya (Hendek)

2-Hasan Efe Sezer (ASAD)

3-Mehmet Memi (Ferdi)

53 kg.

1-Ö.Faruk Çağlayan (Hendek)

2. Ali K.Semerci (ASAD)

3-Harun Saat (ASAD)

3-Abdülkadir Çetin (ASAD)

59 kg.

1-Gökhan Şişman (Hendek)

2-Talha Demir (ASAD)

3-M.Enes Çelik (ASAD)

3-Emir T.Dayal (Ferdi)

66 kg.

1-Yusuf Şahin (Ferdi)

2-Mücahit Kol (ASAD)

75 kg.

1-Oğuzhan Dedecan (Hendek)

2-Ferdha Virdil (ASAD)

75-90 kg. 1-M.Mustafa Akbaba (Ferdi)

 

 

11 Şubat 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 463 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama



 


 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ