Günün Tarihi:18 Aralık 2018

 

 

Muhtarlar SEDAŞ’ta


Söğütlü Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Erkaya ile Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş ve yönetim kurulu üyesi muhtarlar, SEDAŞ Dağıtım Direktörü olarak atanan Dr. Ersan Şentürk’ü ziyaret etti.

Toplantı yapıldı

SEDAŞ Sakarya eğitim salonunda gerçekleşen toplantıda; SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr. Ersan Şentürk, SEDAŞ Şebeke Yapım Müdürü Gökhan Öztürk, SEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan, SEDAŞ Sakarya İl Yöneticisi İbrahim Açıkalın ve SEDAŞ Ferizli-Karasu-Kaynarca ve Söğütlü Şebeke Operasyon Bölge Sorumlusu Can Ilgaz ile yaklaşık 30 mahalle ve köy muhtarı bir araya geldi. SEDAŞ’ın elektrik dağıtım faaliyetlerinin ve elektrik şebekesi ile ilgili olan talep ve önerilerin dinlendiği, çözüm alternatiflerinin üretildiği toplantı, etkin bir iletişim atmosferi içinde tamamlandı.  

Gönül gönüle

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Şentürk, elektrik altyapısı, şebeke yatırım ve bakım onarım çalışmaları ile aydınlatma tesisleri hakkında Söğütlü ve Ferizli muhtarlarına detaylı bilgiler aktardı. Dr. Şentürk, “2017 yılına girdiğimiz günlerde ekiplerimiz gece gündüz demeden kesintisiz enerji vermek için kara ve soğuğa rağmen mücadele ederek başarılı bir kar mesaisi dönemi geçirmiştir. SEDAŞ’ın en önemli paydaşı olan sizlerin de desteği ile saha çalışmalarımızı omuz omuza gönül gönüle hep birlikte yürüttük. Bu bağlamda SEDAŞ ekiplerimize sürekli destek veren siz muhtarlarımıza bizler de bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

Görüş alınıyor

Dr. Şentürk, tesis yatırım çalışmaları, şebeke bakım onarım ve aydınlatma konularında her zaman kendisine ulaşılabileceğini belirtirken, siz değerli paydaşlarımız ile doğru olanı, ülkemiz koşullarında verebileceğimiz hizmetin en iyisini vermek için çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü paylaşmak, yatırımlarımızı yaparken, önceliklerimizi belirlerken, yerel yönetimlerin görüşlerini aldığımızı, Enerji Bakanlığı, TEDAŞ ile işbirliği yaptığımızı bilmenizi isteriz” ifadelerini kullandı.

Talepler incelenecek

Dağıtım Şirketlerinin yatırım süreçlerini nasıl sürdürdüklerini anlatan Dr. Şentürk aydınlatma ve tarımsal sulamanın SEDAŞ’ın önemli ve öncelikli konuları içinde yer aldığını da sözlerine eklerken, Muhtar talepleri sırasında aynı anda ekibine gerekli talimatları da vererek Muhtarların taleplerinin incelenmesini istedi. Toplantı sonrası hatıra fotoğrafı çektiren Söğütlü ve Ferizli muhtarları, SEDAŞ yöneticilerine gösterilen ilgiye teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler. 

12 Şubat 2017 , Pazar Bu haber toplam 693 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın