Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

Üstün Anayasa’yı anlattı


MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetim kurulu üyelerine “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan Milletvekili Üstün, yeni anayasa hakkında bilgi verdi.

‘Destek bekliyoruz’

TBMM İnsan Haklarından Sorumlu eski Genel Başkan Yardımcısı ve İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu eski Başkanı AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün,  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetim kurulu üyelerine “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Samimi bir atmosferde geçen ziyarette, 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan ‘Anayasa Değişikliği Referandumu’ ve Başkanlık seçimi ile ilgili bilgi veren Üstün, bu konuda işadamlarını desteğini beklediklerini söyledi. Üstün, MÜSİAD üyelerinin bu konuda merak ettiği sorulara da açıklık getirdi.

MÜSİAD ‘Evet’ diyecek

MÜSİAD olarak, daha önce de açıkladıkları gibi Anayasa Değişikliği Referandumu ve Başkanlık ile ilgili “Evet” diyeceklerini yenileyen MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı Yaşar Coşkun,  başkanlık sistemini desteklediklerini, hatta geçtiğimiz yıllarda MÜSİAD olarak sivil anayasa ile ilgili rapor hazırladıklarını dile getirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı istihdam seferberliği çağrısını da desteklediklerini söyleyen Coşkun, yapmış oldukları ziyaretten dolayı Üstün'e teşekkür ederek, en kısa zamanda iadeyi ziyaret yapacaklarını söyledi.

13 Şubat 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 607 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın