Günün Tarihi:19 Şubat 2019

MÜSİAD Sakarya’da


MÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetici ve üyeleri “7. Aileler ile Dinlenme Programı ve Şube Çalıştayı” kapsamında 3 günlük program ve tatilin ardından Sakarya’da döndü.

Türkü gecesi

Müstakil ve Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi’nin her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği ve bu yıl 7’incisi tertiplediği “Aileler ile Dinlenme Programı ve Şube Çalıştayı” tamamlandı. MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun başkanlığında nezih ve espri dolu gerçekleşen programda, üyeler ile tanışma ve toplantı, hanımlar kendi arasında tanışma ve kaynaşma, kıyasıya geçen su topu karşılaşması ile türkü gecesi gibi etkinlikler yer aldı.

Püsküllü’de katıldı

Programa Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Kurucu Şube Başkanı Ahmet İşgüzar, 2. Dönem Şube Başkanı Mehmet Aracı ve 4. Şube Dönem Başkanı Halit İnci, Başkan Vekili Salih Bakkaloğlu, Başkan Yardımcısı Zafer Boz, Mustafa Gavasoğlu, B. Talha Sunman, Denetim Kurulu Üyesi, Enver Tok, Mustafa Kaytaz, Yönetim Kurulu Üyesi, Burhan Şen, Gökhan Erkan, İsmail Filizfidanoğlu, Kadir Tecelli, Eyüp Tuncer, Muhammet Çapoğlu, Özcan Nalbant, İsmail Koç, Semih Gülşan.

Üyeler

Üyelerden, Adem Tok, Baki Demir, Cevdet Koç, Erdal Atabey, Ferhan Yılkın, Fatih Mercan, Habil Genç, Halil Meğreli, Hayrettin Kovacıoğlu, Hüseyin Çakır, İsmail Uğur Dündar, Kaya Mehmet Yağcı, Kenan Karaca, Mahmut Balaban, Mehmet Altunbudak, Muharrem Gülçe, Nazım Balçık, Necdet Murat Yıldırım, Ömer Faruk Kara, Özgür Karakaş, Ramazan Çokal, Sezai Akyol, Tayfun Toprak, Mustafa Toprak, Yüksel Bıçakcılar ve Vedat Ender Tuna katıldı.

22 Şubat 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 652 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın