Günün Tarihi:22 Şubat 2019

Sakarya’nın gururu


Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı ve Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Toyota Fabrikası’nı ziyaret etti.

Ziyaret

Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı, Arifiye'de göreve başlaması nedeniyle kendisini ziyarete gelen kurum ve kuruluş yöneticilerine iade-i ziyarette bulunuyor. Yazıcı'nın bu kapsamda Toyota Otomotiv Üretim, Finans ve İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Necdet Şentürk'e yaptığı ziyarette kendisine Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu da eşlik etti. Toyota yöneticileri tarafından, fabrikanın çalışmaları hakkında bilgi alan Yazıcı, Toyota’nın Arifiye Fabrikası’nda üretilen yeni Toyota C-HR'ı da yakından inceleme fırsatı buldu.

C-HR'ı incelediler

Üretim kalitesi ile ödül almış Toyota'nın, Türkiye, Sakarya ve Arifiye’nin gurur kaynağı olduğunu ifade eden Karakullukçu, “Yeni model ile birlikte 5 bin insanımız istihdam ediyor. İhracatı ile hem ülkemiz, hem de ilimiz ekonomisine katkı sağlıyor. Bu bakımdan, Arifiye Belediyesi olarak bizim de çok önem verdiğimiz bir kuruluş. Bugün Kaymakamımız Adem Yazıcı ile birlikte, yeni modeli Toyota C-HR'ı da inceleme fırsatımız oldu. Mühendisinden işçisine tüm emeği geçenleri kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. 

22 Şubat 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 600 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın